خانه / شیلنگ صنعتی شفاف / شیلنگ صنعتی شفاف فنردار با قیمت ارزان

شیلنگ صنعتی شفاف فنردار با قیمت ارزان

یافتن شیلنگ صنعتی شفاف فنردار  با سمت ارزان و کیفیت مناسب امروزه دغدغه بسیاری از خریداران این محصول می باشد. عموما با اطلاع از کیفیت برند های داخلی و خارجی و نوع مورد استفاده متناسب با فعالیت خود، می توان یک شیلنگ ایده آل را تهیه و خریداری نمود.

خریداران عمده عموما تعداد بسیار بالایی از این محصول را سفارش می دهند چرا که در خرید عمده قیمت تولیدی لحاظ گردیده و از این رو کاهش هزینه های انجام شده را در پی دارد.

شیلنگ صنعتی شفاف فنردار با قیمت ارزان

مقایسه انواع شیلنگ های صنعتی

مقایسه انواع شیلنگ های صنعتی

شیلنگ های صنعتی امروزه با تنوع بالای مدل و کیفیت تولید می شوند. تولید کنندگان ایرانی این محصول با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی توانسته اند به سطحی دست پیدا کنند که بیشتر محصولات خود را برای صادرات به کشور های خارجی در نظر بگیرند. محصولات صادراتی دارای بهترین کیفیت بوده و با دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته تولید می شوند. 

از انواع شیلنگ صنعتی می توان به شیلنگ نخ دار، شیلنگ مخصوص بنزین، شیلنگ های نفتی، شیلنگ مواد غذایی و … اشاره کرد. در مقایسه انواع شیلنگ های صنعتی عموما کاربرد این محصولات بیشتر دلیل تفاوت آن‌ها می باشد. کاربرد های مختلف سبب ساز تولید محصول متناسب با کارایی آن‌ها می شود. 

شیلنگ های صنعتی فقط برای انتقال مواد مایع کاربرد دارند. از این رو در صنعت، مایعات گرم و داغ و اسیدی زیادی به کار می روند که از این محصول برای انتقال به مکان های مختلف استفاده می شود. با توجه به موارد بالا تولید کنندگان این عوامل را در تولیدات خود لحاظ می کنند. تولیدی ها لایه داخلی شیلنگ ها را بسیار مقاوم می نمایند تا در انتقال مایع داغ و اسیدی به هیچ عنوان آسیبی را نداشته باشند. 

همچنین این محصول دارای لایه بیرونی بسیار مستحکمی می باشد که در تغییرات دمایی و آتش سوزی می تواند دوام بسیار عالی را داشته باشند. البته درجه کیفیت در تولید این محصولات متفاوت می باشد و طول عمر این محصولات با توجه به درجه کیفیت بالا تعیین می شود. 

کاربرد های مختلف شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

کاربرد های مختلف شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

بیشترین تقاضای مدل های مخصوص در تولید و صنعت شیلنگ صنعتی فنردار می باشد. این شیلنگ عموما بدون رنگ بوده. محتویات داخلی آن به صورت کامل قابل دید است. فنر های موجود در بین لایه درونی و بیرونی سبب انعطاف پذیری محصول می گردد که عموما در شیلنگ های صنعتی انعطاف لازم وجود ندارد. فنر مورد استفاده در این شیلنگ ها عموما از جنس فولاد می باشد تا در صورت ارتباط با رطوبت یا گرما و سرما زنگ زدگی و پوسیدگی را دچار نگردد. 

این محصول بیشتر در فعالیت های باغبانی، کشاورزی،پمپ های آب و … کاربرد دارد. این محصول می تواند به دستگاه هایی که قدرت مکندگی دارد و آب و مایعات مختلفی را از جایگاهی به جایگاه دیگر منتقل می کند وصل شده و بهترین کارایی را داشته باشد. 

کاربرد های مختلف شیلنگ صنعتی شفاف دار بسیار زیاد است. از مهم ترین آن ها می توان به انتقال دوغ و شیر از تانکر های مختلف به جایگاه فروش اشاره کرد. فنر های موجود در این محصول عموما از جمع شدگی شیلنگ در پی انتقال مایعات جلوگیری می کند و این امر تسریع فرآیند انتقال را فراهم می سازد. 

استفاده از این محصول در کارخانه های مواد غذایی بیشترین کاربرد را دارد. کارخانه های شیر و لبنیات، آب معدنی و انواع عرقیات گیاهی از انواع این شیلنگ های فنردار شفاف به بهترین نحو استفاده می کنند. 

بررسی ساختاری شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

بررسی ساختاری شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

در بررسی ساختار شیلنگ صنعتی شفاف فنردار به این نکته مهم پی می بریم که شیلنگ های صنعتی باید برای تمامی مایعات در بازه اسیدی و بازی کاربرد داشته باشد و از بهترین مواد اولیه در تولید این محصول استفاده کرد. چرا که این محصول در رابطه مستقیمی با مواد غذایی سیال می باشد. 

تولید کنندگان این محصول امروزه از تجهیزات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در تولید این محصولات استفاده می کنند. تولید این محصول با شرایط کاملا بهداشتی بسیار حائز اهمیت می باشد از این رو تجهیزات و دستگاه های تولیدی این محصول دارای قطعه بندی مختلفی است که عموما قابل شستشو می باشد.

این محصول در طول بسیار زیاد به صورت حلقوی بسته بندی می شوند که با توجه به مقدار مورد نیاز در مرکز خرید برش داده شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد. به علت وجود فنر های موجود در این محصول عموما از دستگاه مخصوصی برای برش آن ها استفاده می شود. 

قیمت ارزان شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

قیمت ارزان شیلنگ صنعتی شفاف فنردار

قیمت این محصول با توجه به کیفیت محصول اعمال می شود. کیفیت های برتر با بهترین مواد اولیه تولید شده و طبیعتا بیشترین قیمت را نیز دارا هستند. مراکز تولیدی این محصول در کشور عموما می کوشند قیمت های کمتری را برای محصولات تولیدی اعمال نمایند تا بتوانند در رقابت بهترین موفقیت را داشته باشند.

مارک های خارجی دارای بهترین کیفیت می باشد. لذا استفاده و تقاضای بسیاری را در پی خواهد داشت. اما تنها مشکلی که در راه تقاضای مارک های خارجی می باشد قیمت بسیار بالای آنهاست. قیمت این محصولات به عوامل مختلفی از جمله هزینه گمرگی و … مرتبط می باشد با این حال بسیاری از شرکت های خصوصی مصرف کننده، از مارک های خارجی بهره می گیرند. 

قیمت ارزان شیلنگ صنعتی شفاف فنردار عموما توسط برند هایی صورت می گیرد که نوپا می باشند و برای نام آشنا کردن برند خود و یافتن جایگاه مناسب در بین برند های حال حاضر قیمت های کمتری را اعمال می نمایند. قیمت شیلنگ صنعتی شفاف مخصوص مواد غذایی به علت شرایط تولید ویژه ای که دارند و نوع بسته بندی محصول عموما بیشتر از انواع دیگر است. این شیلنگ ها عموما قابل شستشو بوده و می توان با انواع مواد شوینده و آب داغ لایه داخلی محصول را شستشو داد. 

از نکات بسیار مهم که در خرید این محصول باید رعایت شود توجه به تاریخ تولید و انقضا و نام برند حک شده بر روی محصول است. بسیاری از این محصولات نیز بر روی بسته بندی خود موارد مزبور را دارند. خواستار راهنمایی در باب خرید نوع مناسب از فروشنده می تواند گزینه های خرید عالی را ایجاد نماید.

نوع نگهداری این محصول و آشنایی با اطلاعاتی از قبیل نحوه کار و چگونگی شستشو می تواند افزایش طول عمر محصول را ایجاد کرده و از هزینه ای مازاد جهت خرید دوباره آنها بکاهد‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي