خانه / شیلنگ آب / مرکز پخش شیلنگ آب شفاف در بازار

مرکز پخش شیلنگ آب شفاف در بازار

شیلنگ آب شفاف به منظور استفاده آسان در سطوح صاف و سایر موانع فیزیکی، درکلیه شرایط آب و هوایی، قابل استفاده و بسیار مقاوم و با دوام طراحی و ساخته شده است. این شیلنگ ها برای خلاف دیگر انواع شیلنگ آب، ترک نمیخورد، خشک نمی شود و شکل خود را نیز حفظ می نماید. بهترین نمونه این محصول و با کیفیت درجه یک از طریق مراکز پخش و نمایندگی ها به فروشگاه های سراسر ایران با قیمت عمده ارسال می شود و به فروش می رسد.مرکز پخش شیلنگ آب شفاف در بازار

نمونه های مختلف شیلنگ آب

نمونه های مختلف شیلنگ آبفروش انواع مختلف شیلنگ آب در بازار کشورمان بسیار پر رونق می باشد زیرا دارای تنوع بسیار زیادی در تولید بوده و برای انواع مصارف صنعتی و خانگی قابل استفاده است. انواع شیلنگ آب از جنس لاستیک و یا PVC تولید شده اند.

انواع شیلنگ درجه یک به میزان قابل توجهی در ایران تولید می گردد که می توان به تفاوت قطر، اندازه، جنس و کاربرد در آن ها اشاره کرد. شیلنگ آب برای مصارفی مانند آبیاری باغ، باغچه، شستشوی حیاط و فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر این شیلنگ با مواد اولیه درجه یک تولید و در انواع مختلف در بازار سراسر کشور به فروش می رسد. انواع مختلف این محصول را می توان از جنبه های گوناگونی مورد بررسی قرار دهیم که به چند مورد آن ها در زیر اشاره شده است:

 • میزان مقاومت
 • موارد استفاده
 • قطر
 • جنس
 • میزان انعطاف پذیری

در بازار کشورمان می توانیم انواع شیلنگ ها را از برند های داخلی و خارجی مشاهده نماییم. امروزه از انواع این وسیله جهت انتقال مواد شیمیایی و آب استفاده می کنند. بهترین برند های این محصول را در انواع یک لایه، دو لایه و چند لایه می سازند.

شیلنگ های موجود در بازار به دو نوع پی وی سی و لاستیکی تقسیم می شوند. شیلنگ های پی وی سی دارای مقاومت، انعطاف پذیری و دوام بسیار بیشتری هستند. در بازار ایران پرفروش ترین برند های این محصول، از نوع پی وی سی می باشد.

این شیلنگ ها از لایه های نخ تشکیل شده اند که این نخ ها نیز دارای جنس های متفاوتی هستند. شیلنگ های آب دارای انواع مختلفی هستند که آن را به اختصار می توانیم در زیر مشاهده کنیم:

 • شیلنگ کولر
 • شیلنگ تراز
 • شیلنگ هیدرولیک
 • شیلنگ سیلیکونی
 • شیلنگ آتشنشانی

تفاوت شیلنگ آب شفاف و کدر از لحاظ ساختار

تفاوت شیلنگ آب شفاف و کدر از لحاظ ساختارامروزه شیلنگ های آب دارای کاربری های گوناگون، تنوع رنگ ها و شکل های مختلفی هستند. در اکثر موارد به خاطر کم کردن هزینه این محصول از ماده ای مصنوعی به نام پی وی سی ساخته می شوند.

شیلنگ های صنعتی برای انتقال اکثر مایعات به خصوص در موارد صنعتی بیشتر استفاده می گردند. شیلنگ آب را می توان به دو بخش شیلنگ آب کدر و شیلنگ آب شفاف تقسیم بندی کرد که دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند که به این تفاوت ها در زیر می پردازیم:

 • رنگ: شیلنگ های کدر دارای رنگ بندی های متنوع تری هستند اما شیلنگ های شفاف غالبا رنگ بندی کمتری دارند تا حدی که آن ها را شیشه ای و یا پلاستیکی نیز می گویند.
 • کاربری: کاربرد شیلنگ های شفاف و کدر با یکدیگر به طور کلی متفاوت می باشد. از شیلنگ های شفاف بیشتر در جاهایی استفاده می شود که زیبایی آن اهمیت دارد مانند داخل ساختمان ولی از شیلنگ های کدر در جاهایی استفاده می گردد که زیبایی کمتر مورد توجه قرار می گیرد مانند آبیاری باغ و باغچه.
 • مقاومت: شیلنگ های کدر دارای مقاومت و سختی بیشتری هستند و دارای ضخامت بالاتری نیز می باشند اما شیلنگ های شفاف دارای ضخامت کمتر و انعطاف پذیر تر هستند و از مقاومت کمتری نیز برخوردارند.
 • مشخصات سطح بیرونی: شیلنگ های شفاف اغلب دارای سطحی صاف و صیقلی هستند و مایعات درون آن دیده می شوند اما شیلنگ های کدر دارای پرز هایی در سطح بیرونی خود هستند. مشخصات سطح بیرونی شیلنگ در برابر عوامل خارجی مختلفی چون اشعه نور خورشید و اجسام نوک تیز، بسیار با اهمیت می باشد.
 • ضخامت: شیلنگ های شفاف دارای ضخامت کمتری هستند و به راحتی می توانیم مایع درون آن را مشاهده کنیم اما در مورد شیلنگ های کدر این مورد صدق نمی کند و دارای ضخامت و مقاومت بیشتری هستند.
 • مشخصات سطح داخلی: مشخصات سطح داخلی هر دو نوع شیلنگ تقریبا با یکدیگر یکسان است. صاف و صیقلی بودن درون دو شیلنگ باعث می شود تا مانع از مسیر جریان آب نشوند.

کاربرد شیلنگ آب شفاف چیست ؟

کاربرد شیلنگ آب شفاف چیست ؟شیلنگ آب شفاف دارای کیفیت های بالایی در بازار کشور می باشد و به گونه ای تولید می شود که در انواع مصارف مختلف استفاده شود. از کاربرد شیلنگ آب شفاف می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • انتقال مواد شیمیایی
 • انتقال سوخت
 • استفاده خانگی
 • فضای سبز
 • شرکت های صنعتی

کاربرد این نوع شیلنگ بسیار زیاد می باشد. یکی از کاربرد های مهم این محصول در انتقال مایعات از جمله مواد غذایی مانند شیر، عرقیجات و بسیاری دیگر می باشد. شفافیت آن به منظور بهتر دیده شدن مواد درون آن است.

این نوع شیلنگ ها دارای کاربرد فراوانی می باشند و همچنین دارای بازار فروش بسیار خوبی هستند. در مراکز پخشی که در شهر ها موجود است، این نوع شیلنگ با بهترین کیفیت یافت می شود.

مراکز پخش شیلنگ آب شفاف

مراکز پخش شیلنگ آب شفافمرکز فروش شیلنگ آب شفاف در شهر های مختلف، نمایندگی های فروش این محصول می باشد. برای تهیه این محصول با کیفیت بالا و از نوع مرغوب، می توانیم از مراکز پخش شیلنگ آب شفاف این خرید را انجام دهیم.

قیمت های ارائه شده در این مراکز پخش و نمایندگی ها به قیمت درب کارخانه می باشد که قیمت بسیار مناسب تری نسبت به جاهای دیگر دارد. در حال حاضر مراکز زیادی به پخش این محصول اقدام می کنند تا این محصول را از نوع بسیار با کیفیت به دست مصرف کنندگان برسانند.

خرید مستقیم و بدون واسطه از این مراکز باعث می شود تا خریدی مقرون به صرفه داشته باشیم و در هزینه های بسیاری نیز صرفه جویی شود. رنگ بندی ها و سایز های مختلف این محصول، تنوع خرید را بسیار آسان کرده است و باعث شده تا از هر نمونه آن که مورد نیاز باشد، خرید نماییم.

این سایت از فروشندگان انواع مختلف این محصول به حساب می آید که می توانیم آن را با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی بالا خریداری کنیم. همچنین پشتیبانی آن، پاسخگوی تمام نیاز های ما در امر خرید خواهد بود که همین امر روند تهیه این محصول را به صورت آنلاین آسان کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید شیلنگ شفاف نخدار

شیلنگ آب محکم یکی از اشکال شیلنگ هاست که می توان در باغ ها و حیاط ها و شستن فضاهای بام استفاده کرد.  به همین دلیل خورشیدی باید انتخاب شود. شیلنگ آب نخی محکم محص

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي